Cheqinn Hostel - Sukhumvit 4 Nana Plaza

  • Wi-Fi
  • Ingen kjæledyr tillatt

Vandrerhjemmet ligger innen 5 minutters gange til Chuvit Garden bussholdeplass og 250 meter fra Nana BTS-stasjon t-banestasjonen. Noen av rommene på Cheqinn Hostel - Sukhumvit 4 Nana Plaza Bangkok har utsikt mot byen.

Gjestene kan dra nytte av feilfrie tjenester på overnattingsstedet. Gjestene kan nyte loungebaren.

Lumphiniparken befinne seg 2 km fra ovrnattingsstedet, mens Dronning Saovabhas minnesinstitutt og slangefarm er omkring 2,1 km unna. Hotellets beliggenhet ligger i nærheten av Nana Entertainment Plaza. Gjestene kan finne Nami Teppanyaki Steakhouse steakhouse innen 450 meter fra stedet. BTS-Nana jernbanestasjon ligger innenfor en 15-minutters spasertur.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Cheqinn Hostel - Sukhumvit 4 Nana Plaza Bangkok
A7 Hidden Hostel Bangkok
pris kun for mobil

A7 Hidden Hostel Bangkok

233 m fra overnattingsstedet
USD 23 USD 21
per natt
Miami Hostel Sukhumvit
pris kun for mobil

Miami Hostel Sukhumvit

8.6
Fabelaktig 21 anmeldelser
447 m fra overnattingsstedet
USD 26 USD 23
per natt
H-District Boutique Poshotel
pris kun for mobil

H-District Boutique Poshotel

7.9
God 331 anmeldelser
489 m fra overnattingsstedet
USD 12 USD 11
per natt
360° panorama
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Don Mueang internasjonale lufthavn
    25 km

    Togstasjoner

    BTS-Nana
    300 m

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass

    På kjøkkenet

    • Vannkoker

    På rommene

    • Minibar
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord

    Boligareal

    • Synke

    Utstyr

    • Flatskjerm tv
    • Datamaskin på rommet
    • AM/FM-vekkerklokke

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 14:00 til 23:59
    Utsjekking: til 12:00
    • Barn og ekstra senger
    • Det er ingen barnesenger forutsatt i rommet.
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er nærmeste flyplass til Cheqinn Hostel - Sukhumvit 4 Nana Plaza?
      Cheqinn Hostel - Sukhumvit 4 Nana Plaza ligger 25 km fra Don Mueang internasjonale lufthavn flyplass.
    • Hva er reglene for inn- og utsjekking på Cheqinn Hostel - Sukhumvit 4 Nana Plaza?
      Gjester på Cheqinn Hostel - Sukhumvit 4 Nana Plaza må sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut frem til 12:00.
    • Hvor mye koster det å overnatte i Cheqinn Hostel - Sukhumvit 4 Nana Plaza?
      Prisen for en natts opphold på Cheqinn Hostel - Sukhumvit 4 Nana Plaza er $7.

    Sted

    360° panorama
    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Don Mueang internasjonale lufthavn
    25 km

    Togstasjoner

    BTS-Nana
    300 m

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Cheqinn Hostel - Sukhumvit 4 Nana Plaza Bangkok

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk